Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
Відділення "А"- вул. Крушельницької С., 18; Відділення "Б"- вул. Торговиця 7В (міжміський автовокзал)
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
Передзвоніть мені

Зубні брекети і пластинки

Вирівнювання зубів

«Що таке вирівнювання зубів» - один з найбільш поширених питань в стоматологічних кабінетах. Кожна людина хоче мати рівні і красиві зуби. Однак природа не всіх нас нагородила такими. Ті чи інші ортодонтичні проблеми можуть виникати внаслідок різних причин: спадкові чинники, механічні травми, окремі захворювання.

Крім суто естетичного дискомфорту, дефекти можуть бути причиною розвитку захворювань тканин щелепно-лицьової області. Ортодонтична патологія – один з місцевих факторів, який сприяє розвитку захворювань тканин пародонту. При запущеній формі ці захворювання можуть призвести до втрати зубів. Крім цього неправильне положення ускладнює очищення від нальоту, викликаючи його інтенсивне нагромадження, утворення зубного каменю. Виникає патологічна стертість зубів тих ділянок, які при нормальному співвідношенні не стираються. Крім цього з'являється функціональна перевантаження твердих тканин, результатом якої стає утворення дефектів у пришийкових ділянках, які можуть спопровождаться підвищеною чутливістю.

Сьогодні існує декілька ефективних методів корекції посмішки. Сучасна стоматологія дозволяє створити ідеальну посмішку за короткий термін, не порушуючи здоров'я, як зубів, так і всього організму.

Вирівняти зубний ряд, а також вирішити проблему естетичної привабливості посмішки можна за допомогою ортопедичної стоматології (для цього можуть використовувати вініри, люмініри, коронки з різних сучасних матеріалів), естетичної реставрації (використовуються фотополімерні матеріали), а також ортодонтії (брекет-системи, пластинки, капи для вирівнювання зубів тощо).

Один з найшвидших способів додання необхідної форми і кольору є протезування. Найчастіше використовують металокерамічні або керамічні коронки, вініри, люмініри (спеціальні тонкі пластинки, виконані з кераміки чи композитів, які фіксуються на фронтальній поверхні зуба). Протезування зубів може усунути такі проблеми як сколи, різні дефекти, широкі проміжки між зубами, неестетичний або змінений колір емалі. Актуальним даний вид корекції посмішки є також для тих зубів, які мають сильно зруйновану коронковую частина або великі реставрації, пломби. Сучасні матеріали, технології виготовлення безметаллових конструкцій дозволяють домогтися высоэстетического результату. Ваша усмішка буде непереборна і природна одночасно.

Методом художньої реставрації в нас також можна вирішити проблему привабливості Вашої посмішки. Даний метод дозволить відкоригувати незначні дефекти. Штучні поверхні реставрованих зубів необхідно полірувати один раз на півроку. Якщо Ви хочете при цьому зробити свою посмішку світліше, не забувайте про те, що реставрації не вибілюються, тому в такому випадку краще спочатку пройти процедуру професійного відбілювання. Для реставрацій використовуються фотополімери нового покоління – нанокомпозити, при цьому відновлюється кожен шар тканин з урахуванням їх оптичних властивостей. Такі зуби виглядають природно.

Найпопулярніший метод вирівнювання зубів – ортодонтичне лікування за допомогою знімних, незнімних конструкцій. Знімні конструкції – це спеціальні пластини і капи для вирівнювання, які встановлюються окремо на кожну щелепу. Вони виготовляються за індивідуальними відбитків. Незнімні конструкції – брекет-системи (металеві брекети, керамічні брекети, сапфірові брекети, лінгвальні брекети). Це найбільш ефективний метод лікування. Більш детально Ви можете ознайомитися з брекет-системами у розділі «Рекомендації».

Лікарі стоматологічної клініки «Ds dentistry» практикують зміну прикусу, вирівнювання зубного ряду в будь-якому віці, умовно поділяючи лікування на кілька етапів: ранній (до 10 років), підлітковий (до 18 років), дорослий (після 18 років). При цьому лікарі клініки застосовують різні сучасні методи ортодонтичного лікування, а також новітні прогресивні технології. При цьому лікарі нашої стоматології гарантують якість роботи і стабільний результат лікування.

 

 

У дитячому віці найбільш часто використовуються знімні конструкції – платівки для вирівнювання зубів, виправлення прикусу. Такі конструкції виготовляються за індивідуальним відбитків. Після припасовки в порожнині рота, раз в місяць лікар-ортодонт проводить корекцію, активацію апарату. Таке лікування може тривати до одного року.. 

У підлітковому віці можлива робота незнімними конструкціями – брекет-системами. Це можливо тільки якщо всі постійні зуби прорізалися, а їх корені завершили формування.

Для дорослих фахівці «Ds dentistry» пропонують свої послуги по вирівнюванню зубних рядів за допомогою брекет-систем . Раз в 3-4 тижні проводиться корекція, активація елементів системи. Є і самолігуюччі брекет-системи, які потрібно корегувати раз в 2 місяці.

Для більш детального ознайомлення з вартістю вирівнювання зубів, Ви можете, ознайомившись з розділом сайту «Ціни».

Далеко не завжди наша посмішка може вважатися ідеально рівною і чистою. Послуга під назвою «вирівнювання зубів » швидко і ефективно усуває всі наявні проблеми, причини яких можуть бути абсолютно різними.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (097)7203367 (DS Kids).
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x