Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
вул. Крушельницької С., 18
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
(0352) 42-11-71
Передзвоніть мені

Лікування зубів

Прогресивні методики лікування зубів

 

Лікування зубів – одне з найбільш затребуваних напрямків у медицині загалом і в стоматології зокрема. Своєчасне лікування зубів – запорука того, що пацієнт буде здоровим, а його посмішка – бездоганною. Ринок стоматологічних послуг останнім часом вийшов на якісно новий рівень обслуговування. Сьогодні працює безліч стоматологічних клінік, що пропонують широкий спектр послуг. Але знайти клініку, яка використовує новітні методи лікування і є досить доступною, ретельно стежить за чистотою, уважно ставиться до кожного свого пацієнта, не так вже й просто. «DS dentistry» користується відмінною репутацією у мешканців і гостей міста.

 

Штат «DS dentistry» укомплектований фахівцями, що надають допомогу пацієнтам всіх вікових категорій. У розпорядженні стоматологів – найсучасніше обладнання дозволяє виробляти всі стоматологічні маніпуляції, надаючи максимально можливий комфорт для пацієнтів. Лікування зубів – це всього лише один з напрямків роботи стоматологічної клініки.. Ми звикли часто вживати це поняття в повсякденному житті. І так давайте розберемося що ж сюди входить?

 

 

 Діагностика та профілактика захворювань порожнини рота;

- Лікування карієсу, пломбування зубів;

- Художня (естетична) реставрація зубів;

- Видалення нальоту, зубного каменю, професійне відбілювання;

- Лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота;

- Лікування пародонтиту, пародонтозу;

- Відновлення анатомічної форми зруйнованих зубів ортопедичними конструкціями – вкладками, коронками, а також заміщення дефектів зубного ряду;

- Імплантація

- Корекція, зміна прикусу, вирівнювання зубів.

- Діагностика захворювань порожнини рота

 

 Для виявлення прихованих каріозних порожнин, зубного каменю, нальоту, дефектів коронкової частини зубів фахівці «DS dentistry» використовують відео діагностику: за допомогою дентальної камери зображення зубів, м'яких тканин порожнини рота в дещо збільшеному розмірі передається на монітор в режимі реального часу, дозволяючи пацієнтові побачити те, що він не може розглянути в звичайному дзеркалі.

 Лікування карієсу

 

 Успішний досвід роботи стоматологів-терапевтів клініки з використанням сучасного обладнання, інноваційних матеріалів дозволяє вирішувати проблеми, які ще кілька років тому вважалися безнадійними. Сьогодні ж у пацієнтів клініки є всі шанси якісно відновити навіть найбільш «проблемні» зуби. Найпопулярніша послуга – пломбування. Лікування карієсу – це далеко не все, що можна здійснити за допомогою інноваційних фотополімерних матеріалів. Також вони використовуються для художньої реставрації, корекції форми, кольору зубів, усунення відколів емалі, шинування рухливих зубів. У процесі затвердіння така пломба стає єдиним цілим з зубом: матеріал пломби вступає в хімічну реакцію з тканинами, тому вона зовні відрізняється від емалі. Різні колірні рішення дозволяють так замаскувати фотополімерні пломби, що їх не видно навіть у разі пришийкового пломбування. Крім сучасних матеріалів доктора широко використовують в своїй практиці принципи мінімально інвазивного лікування, яке являє собою максимальне збереження твердих тканин під час лікування зубів різними способами.

 

 

 Естетична реставрація

 

 Для фронтальної (передній) групи зубів актуальна така процедура, як реставрація. Для цього використовуються фотополімерні матеріали різної наповненості, що дозволяє відновлювати кожен шар тканин, передаючи всі оптичні властивості та характеристики. Такі художні реставрації нічим не відрізняються від природних зубів, створюючи гармонійну посмішку.

 

 Часто таку процедуру називають «нарощування зубів». Але на жаль, вона не всім підходить. Це стосується людей з неправильним прикусом, патологічною стертістю зубів. Для того, щоб відреставровані зуби прослужили якомога довше, необхідно регулярно проходити процедуру професійної гігієни порожнини рота, під час якої доктор відшліфувати всі штучні поверхні.

 

 

 Ендодонтичне лікування

 

 Коли запальний процес поширюється на пульпу, періодонт, чи є необхідність у покритті зубів коронками, раціональний метод вибору – ендодонтичне лікування. Наші фахівці проведуть всі маніпуляції безболісно, підберуть найбільш оптимальний спосіб відновлення анатомічної форми пролікованих зубів.

 

 Цей напрямок передбачає лікування зубів лікування кореневих каналів. Часто можна почути думка про те, що якщо видалити нерв, такий зуб стає «мертвим» і довго не прослужить. На щастя, сучасні матеріали, обладнання дозволяють провести якісне ендодонтичне лікування на високому рівні, що ніяк не вплине на термін служби пролікованого зуба. Наші фахівці проведуть всі маніпуляції безболісно, підберуть найбільш оптимальний спосіб відновлення анатомічної форми пролікованих зубів, починаючи від пломби і закінчуючи високоєстетичними коронками.

 

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (0352)421171.
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x