Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
вул. Крушельницької С., 18
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
(0352) 42-11-71
Передзвоніть мені

Лікування каналів

Лікування кореневих каналів

Лікування кореневих каналів – одне з найскладніших і найвідповідальніших напрямків стоматології. Стоматолог-стоматолог повинен бути висококваліфікованим фахівцем, використовувати новітні напрямки терапії, матеріали, технології.

 

 Саме такі професіонали практикують у стоматологічній клініці «DS dentistry». Актуальність їх навичок, підготовки підтверджена серією сертифікатів про проходження практичних курсів підвищення кваліфікації, участі у спеціалізованих виставках, конференціях.

 

 Маючи намір вилікувати кореневі канали зубів, пульпіт або періодонтит в стоматологічній клініці, не сумнівайтеся – Ви зробили правильний вибір, який дозволить кваліфіковано вирішити всі виниклі проблеми з зубами.

               

 

 Лікування пульпіту в будь-якому віці               

 Лікарі стоматологічної клініки «DS dentisry» успішно лікують пульпіт – як у дорослих, так і у дітей. В обох випадках лікування спрямоване на локалізацію больових відчуттів, усунення їх причини – запалення пульпи. Залежно від характеру, перебігу захворювання, використовуються девитальные, консервативні, оперативні методи лікування пульпіту.

 

 Ефективна терапія при лікуванні періодонтиту

Самим складним захворюванням зубів є періодонтит – запалення зв'язки зуба, яке поширюється на прилеглі тканини. При цьому лікування буде більш тривалим, ніж лікування пульпіту. Однак грамотне призначення лікарських препаратів, своєчасне очищення каналів зуба від залишків пульпи, якісне пломбування дозволяють купірувати запалення і, в результаті лікування, зберегти зуб.

 

Завдяки високій кваліфікації, ендодонтисти стоматологічної клініки «DS dentistry» допоможуть і дорослим, і маленьким пацієнтам навіть у найскладніших випадках. Тут кожному пацієнту гарантовані грамотне ефективне лікування, справедлива цінова політика, індивідуальний підхід.      

 

 Як проходить процедура лікування каналів зуба

 

 Якщо лікарем було прийнято рішення про необхідність ендодонтичного лікування, лікування полягає в наступних етапах:

1 Рентгендіагностика: по знімку визначається наявність периапикального вогнища запалення. Якщо канали були раніше запломбовані – якість пломбування, наявність сторонніх тел. Визначається робоча довжина каналів.

2 Препарування каріозної порожнини, розкриття порожнини зуба.

3 Екстракція пульпи – видалення нерва.

4 Інструментальна обробка кореневих каналів: в нашій клініці використовується виключно машинний спосіб обробки з застосуванням надтонкого інструментарію.

5 Медикаментозна обробка.

6 Пломбування кореневих каналів.

7 Відновлення анатомічної форми зуба.

 Рекомендації

 

 Після лікування кореневих каналів больові відчуття, особливо при накусывании, можуть зберігатися до 14 днів. Можлива поява набряку. Не лякайтеся цього, це нормальна реакція організму. Для купірування болю можливий прийом знеболюючих препаратів. При виникненні сильного набряку зверніться до лікаря, можливо Вам буде потрібно проведення додаткових маніпуляцій.

 

 Після ендодонтичного лікування встановлюється тимчасова пломба. Так як коронка зуба часто буває дуже сильно зруйнована, будьте готові до того, що відновити анатомічну форму за допомогою пломбувальних матеріалів можливо не вдасться і з'явиться необхідність використання ортопедичних конструкцій (коронки, вкладки). Зуб, в якому було проведено видалення нерва, вимагає контрольної рентгендіагностики через півроку, а надалі – раз на рік протягом трьох років.

 

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (0352)421171.
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x