Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
Відділення "А"- вул. Крушельницької С., 18; Відділення "Б"- вул. Торговиця 7В (міжміський автовокзал)
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
Передзвоніть мені

ЗНИЖКА 10% на професійну гігієнічну чистку зубів в день Вашого народження. ( акція діє на протязі 5 днів)

Професійна чиска зубів (зняття надясенного і підясенного каменю+полірування+покриття фторлаком або гель для ясен)

Гігієна порожнини рота передбачає регулярне відвідування стоматолога і якісне чищення зубів в домашніх умовах. Як би це смішно не звучало, але більшість людей так і не навчилися правильно чистити зуби. В’яле водіння по зубах зубною щіткою впродовж хвилини складно назвати якісним чищенням. І що залишається робити? Правильно, звернутися по допомогу до стоматологів, які професійно очистять зубки від зубного каменю, а заразом позбавлять від неприємного запаху з рота, проведуть комплексні профілактичні огляди на наявність карієсу і пародонтита. Ви забудете, що таке карієс і що кровоточать ясна, а здорові білосніжні зуби прикрасять вашу посмішку.
Професійне чищення зубів – це комплекс процедур, що проводиться стоматологом для того, щоб очистити і оздоровити органи ротової порожнини. Ну, і косметологічний ефект ніхто не відміняв. Звертатися за допомогою до лікаря необхідно раз на півроку. Вартість процедури залежить від того, чи необхідно вам видалити тільки наліт або ж потрібна поліровка, фторування і так далі.
Навіщо звертатися до лікаря, якщо зуби можна почистити і удома?
Уранці ми поспішаємо у своїх справах, і чищення зубів вже давно перестало бути чищенням, воно стало ритуалом, який пропустити не можна, але виконати якісно – немає часу, та і бажання. На важкодоступних для зубної щітки ділянках зубів скупчуються мікроби, які з часом утворюють зубний камінь. А ось вже ці відкладення не в силах зняти жодна зубна щітка. Тому, чи варто записуватися на прийом до стоматолога, щоб провести профілактичне чищення зубів? Відповідь очевидна — звичайно, так!

Чому утворюється зубний камінь?

  1. Неякісне чищення зубів;
  2. Неправильно підібрана зубна щітка;
  3. Непідходяща зубна паста поганої якості;
  4. Паління;
  5. Порушення режиму харчування (надмірне вживання м’якої їжі, що не потребує пережовування);
  6. Проблеми із здоров’ям (зокрема, порушення в роботі щитовидної залози);
  7. Нерівний зубний ряд;
  8. Звичка жувати їжу тільки однією стороною щелепи.

Стоматологи настійно рекомендують проводити професійне чищення до початку лікування. Чому? Тому що, дуже часто під зубним каменем ховається карієс, що починається, який легше вилікувати на початковій стадії. І ще один важливий момент. Після професійного чищення злегка яснішають зубки, і лікареві буде набагато легший підібрати ідеальний колір пломби, щоб вона була максимально непомітною.

Які бувають зубні камені?

Підясенний зубний камінь просто неможливо виявити самому в домашніх умовах. Тільки стоматологічний зонд в силах впоратися цим непростим завданням. Цей камінь має дуже інтенсивне забарвлення (від коричневого до чорного) і у більшості випадків він турбує літніх людей.
Надясенний камінь можна побачити неозброєним оком. Ясно-жовті або білі відкладення локалізуються найчастіше на передніх зубах.

Як чистить зуби стоматолог?

Професійне чищення зубів проводиться в чотири етапи.

Етап підготовчий полягає в консультації стоматолога-гігієніста, який визначить наявність карієсу, міру його розвитку, наявність зубних каменів і патологію ясен. Якщо необхідно провести ряд досліджень і аналізів – лікар дасть призначення.

На другому етапі чищення лікар видалить зубні камені. За допомогою ультразвукового скалера тверді зубні камені видаляються без проблем. Річ у тому, що зубна емаль набагато міцніша, ніж зубні відкладення. Ультразвук руйнує камінь, а ось зуб залишається цілим і неушкодженим. Під час процедури ясна травмуються в мінімальному ступені. Варто відмітити, що відгуки пацієнтів після процедури професійного чищення можуть бути найрізноманітнішими. Для когось ця звичайна справа, а хтось йде до стоматолога як на каторгу. Щоб уникнути неприємних відчуттів, стоматолог проведе місцеву анестезію (використовується гель або спрей), яка дозволить провести процедуру максимально комфортно.
А ось зубні бляшки – це щось середнє між твердим зубним каменем і нальотом – навіть ультразвуковому скалеру “не по зубах”. Зубний наліт, бляшки і шорсткості після зняття твердих зубних каменів усуває легко-абразивна система. Найчастіше – це система Air – Flow. Вода і абразивний порошок полірують усі проблемні місця зуба. Зуб стає гладким і природно-білим, тому що зубний наліт, який покривав зуб, тепер відсутній. Також стоматолог може порадити відполірувати зуби абразивною пастою. Не відмовляйтеся від цієї украй важливої процедури. Річ у тому, що під впливом слини, мікроорганізмів і їжі зубні пломби міняють свій колір і дуже швидко виходять з ладу. Абразивна паста доглядає за пломбами і подовжує термін їх служби.

Покриття зубів фторвмісним гелем

Після цієї процедури зубна емаль стане значно твердіша і, відповідно, міцніше.

Протипоказання
Розповідати про користь цієї процедури можна довго, але є і негативні моменти, про які варто згадати. Система Air – Flow не рекомендується, якщо у пацієнта:

  • підвищена чутливість зубної емалі. Процедура буде дуже болючою, тому стоматологи рекомендують від неї відмовитися;
  • гінгівіт, пародонтит, пародонтоз у стадії загострення.

Якщо ви побачивши стоматологічне крісло бліднете від страху, то єдине, що вам можна порадити – це позбавитися від цієї шкідливої звички! І, звичайно ж, навчитися самостійно чистити зуби правильно підібраною зубною щіткою. І, будь ласка, не лінуйтеся кілька раз на рік заглянути до стоматолога для профілактичного огляду.

Записатися на безкоштовну консультацію
На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (097)7203367 (DS Kids).
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x