Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
вул. Крушельницької С., 18
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
(0352) 42-11-71
Передзвоніть мені

Відбілювання зубів

У нашій стоматологічній клініці застосовують найсучасніше, ефективне і безпечне професійне відбілювання зубів Opalescence Boost PF, розроблене і освоєне в США.

За твердженням розробників, цей метод відбілювання зубів є сьогодні найдосконалішою вибілюючої системою в світі. При відбілюванні зубів Opalescence Boost PF гель активується хімічно і не вимагає додаткової активації світлом спеціальних ламп. При цьому зуби, м'які тканини, шкірні покриви обличчя і очі не подтвергаются шкідливому впливу жорсткого ультрафіолетового та теплового випромінювання і, що теж важливо, в порівнянні з фотовідбілювання його вартість у кілька разів нижче!
Останні дослідження доводять, що УФ-лампи не прискорюють процес відбілювання а, що ще гірше, можуть бути небезпечними. У лютому 2009 року в дослідженні, опублікованому в онлайн-версії журналу про відбілюванні зубів «Journal of Prosthodontics», стверджувалося, що немає ніякої різниці між відбілюванням зубів в поєднанні зі світловим або тепловим випромінюванням і відбілюванням просто гелем без фотоактивації! Дослідження, опубліковане в британському журналі «Photobiological Sciences» в січні 2009 р, розвинуло цю тему далі. У статті повідомлялося, що активація світлом не тільки неефективна, але і піддає пацієнтів надзвичайно високим дозам УФ-випромінювання, що викликає серйозні ускладнення. Лампа, яку відчувала група дослідників, виділяла дозу випромінювання, в чотири рази вищу у порівнянні з тією, яку ми отримуємо, загоряючи протягом всього післяполудневого часу в самий розпал літа.

Деякі особливості відбілювання зубів Opalescence Boost PF.

- Відбілювання за допомогою Opalescence PF за рахунок вмісту в гелі нітрату калію і фториду навіть знижує чутливість зубної емалі, перешкоджає виникненню карієсу, зміцнює жорсткі матерії і покращує здоров'я емалі.
- Opalescence Boost - це гель на основі 38% перекису водню з нейтральним pH для досягнення максимальної ефективності і безпеки процедури.

- Opalescence Boost після активації наноситься прямо з шприца. Гель розтікається рівномірно і не стікає.
- Легко відмітний гель червоного кольору сприяє правильному нанесенню матеріалу і без праці повністю видаляється.
- Тривалість сеансу - 10-20 хвилин. Процедуру можна повторювати до 4-6 разів за один візит.

 

 

 

 

 

 

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (0352)421171.
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x