Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
Відділення "А"- вул. Крушельницької С., 18; Відділення "Б"- вул. Торговиця 7В (міжміський автовокзал)
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
Передзвоніть мені

Імплант Bauers за 200$

Конусний імплантат HELIX від ТМ Bauer`s Implants

Дентальний імплантат HELIX – власна інноваційна розробка українського виробника ТМ Bauer's Implants. Модель створювалася вітчизняними конструкторами спільно з фахівцями європейських лабораторій і втілила в собі всі передові технології і досягнення в сфері імплантології.

Не поступаючись за якістю кращим світовим аналогам, HELIX відрізняє значно нижча вартість, яка робить естетичне та надійне відновлення втрачених зубів доступним для широкого кола споживачів.

Сам імплантат виготовлений з гіпоалергенного титану високого ступеня очищення 4 класу (Titan Grade 4). Біоінертна поверхня не включається в метаболізм кісткової тканини і гарантує відмінну остеоінтеграцію (приживлюваність). Розробка ТМ Bauer's Implants має високу гідрофільність і не обмежує приплив крові. Єдина ортопедична конусна платформа 22° сприяє герметичному з'єднанню імплантату з абатментом. Згладжена апікальна частина захищає мембрану Шнайдера від пошкоджень.

На поверхні імплантату нанесена антиротаційна борозна, унікальна форма якої дозволяє знизити навантаження на кістку в процесі установки. Знижує тиск на кісткову тканину і глибоке різьблення, яке йде по всій довжині імплантату HELIX, забезпечуючи високу первинну стабільність.

На всі імплантати, які випускаються під ТМ Bauer's Implants дається довічна гарантія. Їх поставка здійснюється в стерильній герметичній упаковці. Виробам присвоюється унікальний ідентифікаційний номер, наноситься захисне маркування.

Продукція ТМ Bauer's Implants пройшла успішні випробування у відповідності з міжнародним стандартом ISO 14801 «Dentistry – Implants – Dynamic fatigue test for endosseous dental implants».

Записатися на безкоштовну консультацію
На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (097)7203367 (DS Kids).
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x