Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
Відділення "А"- вул. Крушельницької С., 18; Відділення "Б"- вул. Торговиця 7В (міжміський автовокзал)
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
Передзвоніть мені

Рекомендації батькам, щоб підготувати дитину для першого візиту до стоматолога

 

Пук Каріна Михайлівна

лікар-стоматолог, дитячий стоматолог

 

Стаття на тему: Рекомендації батькам, щоб підготувати дитину для першого візиту до стоматолога

 

 

 

 Рекомендації батькам, щоб підготувати дитину для першого візиту до стоматолога

    Дитячий стоматолог повинен знаходити підхід до кожної дитини і забезпечити, щоб найскладніша процедура сприймалася маленьким пацієнтом як гра. До дитячої стоматології ми ставимося особливо і знаємо як створити максимально комфортні умови для дитини. Ми психологічно підготуємо Вашу дитину до процедури, розважемо її іграшками, покажемо мультик, подаруємо подарунок за мужність і терпеливість. Найголовнішим для нас є те, щоб під час першого візиту у нашого маленького пацієнта сформувалися приємні враження про лікаря, інструменти, клініку, щоб дитині хотілося приходити знову і знову.

 

Перше відвідування стоматолога - відповідальний крок для дитини та її батьків і вимагає особливої підготовки:

I. Заплануйте відвідування у той час, коли дитина здорова, виспана і сита.

 

II. Візьміть із собою на прийом улюблену іграшку.

 

III. Розкажіть малечі в ігровій формі хто такий стоматолог і чим він займається. Дитина повинна знати куди її ведуть і, що будуть робити.

 

IV. Не обманюйте малечу і не використовуйте лякаючих слів. Забудьте про фрази: "Не бійся", "Боляче не буде", "Це ж зовсім не страшно". У таких фразах не сприймається - НЕ, а дитина починає запідозрювати щось неладне. Адже малеча яка ще не була у стоматолога, не знає, що таке біль чи страх у стоматологічному кріслі.

 

V. Пограйтеся вдома у стоматолога і пацієнта. Продемонструйте у грі усі маніпуляції, які буде робити лікар (порахуйте зубки, подивіться на них у дзеркало, посвітіть лампою, використовуйте імітовані інструменти з паличок). Потрібно зацікавити дитину так, щоб їй справді стало цікаво, що ж це за місце таке - стоматологічна клініка.

 

VI. Розкажіть дитині, що її покатають у стоматологічному кріслі, включать мультики і розкажуть як правильно доглядати за зубками.

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (097)7203367 (DS Kids).
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x