Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
Відділення "А"- вул. Крушельницької С., 18; Відділення "Б"- вул. Торговиця 7В (міжміський автовокзал)
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
Передзвоніть мені

Скайси на зуб

Немає нічого красивішого здорових зубів. Але не всі власники ідеальної посмішки так вважають. У сучасному світі стало модно прикрашати зуби діамантами, стразами, скайсами. Втім, для красивої посмішки нічого не шкода.
Які прикраси для зубів сьогодні в моді?
Стрази на зуб - прикраса нешкідлива, так як  не потрібно висвердлювати емаль. Прикраса просто клеїться на зуб без ніякої шкоди , але в той же час, стрази привертають увагу своїм незвичним блеском. Скайси сьогодні більш популярні ніж пірсинг чи тату.Скайси це спеціальні стрази різних форм і кольорів для прикраси зубів. Вони кріпляться до емалі зубів за допомогою спеціальних речовин, що клеять Скайси не ушкоджують зубну емаль і можуть бути видалені в будь-який час по Вашому бажанню. Чим білосніжна посмішка відрізняється від сліпучої? Відмінність очевидно - це стрази! Ви посміхаєтеся, і Ваша посмішка сяє в прямому, а не в переносному сенсі. Сьогодні це дуже модно. Багато молодих людей носять на своїх зубах стрази - маленькі блискучі "діамантики"

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (097)7203367 (DS Kids).
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x