Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
вул. Крушельницької С., 18
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
(0352) 42-11-71
Передзвоніть мені

Про нас

DS Dentistry

Історія стоматологічної клініки «DS DENTISRTY» почалася в 2012 р. За цей час нам вдалося досягти високих результатів, завоювати довіру більше 6500 пацієнтів і підняти якість стоматологічних послуг на найвищий рівень. Однак і на цьому ми не зупиняємося, перебуваючи в постійному розвитку. У нас лікування проводиться з використанням новітніх методик і Сучасного обладнання .

 

Філософія стоматологічної клініки «DS DENTISRTY» будується на трьох базових принципах:

 

-професіоналізм і високий рівень кваліфікації співробітників;

-орієнтація на максимальне задоволення потреб кожного клієнта;

-відповідальність за результат і соціальна значимість.

 

Переваги  стоматологічної клініки  ДС:

Співпраця з DS відкриває перед  пацієнтами  масу можливостей. Вас чекає обладнана всім необхідним стоматологічна клініка, професійний склад лікарів і весь комплекс стоматологічних послуг.  DS DENTISTRY - це: 

 Бездоганна якість. 

Найкращі зуботехнічні лабораторії міста дозволяють гарантувати якість виготовлення стоматологічних конструкцій, знизити собівартість і формувати конкурентну ціну. Ми стежимо за тенденціями ринку, орієнтуємося на затребувані послуги, застосовуючи новітні технології в лікуванні та діагностиці

 Точність діагностики.

 Ми йдемо в ногу з часом, використовуємо інноваційні підходи та передове обладнання, новітні системи діагностики. Наша Клініка оснащена сучасними рентген-установками і панорамним рентгеном, що дозволяють робити якісні знімки з мінімальним опроміненням

 Висококласне обслуговування.

У клініці створені всі умови для комфорту пацієнтів. Уважний і відповідальний персонал відповість на всі питання, організовує запис на прийом, нагадає про майбутній візит, надасть всебічну підтримку

 Доступність.

Незважаючи на високий рівень обслуговування і використання новітніх технологічних досягнень, наші послуги  залишаються доступними для різних категорій громадян - від рівня економ до VIP. Економ-сегмент як стратегія доступності лікування для широкого кола пацієнтів в поєднанні з високотехнологічним обладнанням, кваліфікованими лікарями, гарантіями якості визначають високий рівень затребуваності лікування в клініці DS DENTISRTY

 

Лікування дітей в стоматологічному центрі DS KIDS

На базі стоматологічної клініки DS DENTISTRY створено дитячий стоматологічний центр "DS KIDS" який відповідає всім сучасним вимогам і обслуговує лише дітей.  Робота з дітьми - один із пріоритетних напрямків нашої діяльності. Наші фахівці готові довести, що лікар може стати справжнім другом вашій дитині. Завдяки бездоганному професіоналізму дитячих стоматологів DS KIDS, безпечних препаратів і новітніх методик лікування піклуватися про красиві і здорові зуби легко і приємно з самого дитинства.

МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ СОН

В центрі проводится лікування у ві сні, за допомогою препаратів які повністю безпечні для дітей.

Найбільша перевага медикаментозного сну, те що можна пролікувати всі зубки за один прийом, без психологічної травми для дитини.

 Також у нас проводиться лікування зубів у ві сні і для дорослих.

ВАЖЛИВО!!! Ми не використовуємо наркотичні препарати які є шкідливими для організму! (прохання не плутати медикаментозний сон і наркоз)

Закись азоту

Закись азоту дозволяє пролікувати зубки дітям які трішки боятся стоматології, це їх розслабляє. 

Застосовуєтся від трьох рочків!!!

 

ЯКЩО ВАША ДИТИНА НЕ ДАЄ ПРОЛІКУВАТИ ЗУБКИ НА ЗВИЧАЙНОМУ ПРИЙОМІ, ВИХІД Є! ЗАКИСЬ АЗОТУ АБО МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ СОН!!!

 Наші лікарі щодня доводять на практиці, що інноваційні технології в області здоров'я доступні кожному!

 

 


 Наші сертифікати.

 

 

 

 

 

 

 


  

 

 

 

  

 

 

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (0352)421171.
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x