Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
Відділення "А"- вул. Крушельницької С., 18; Відділення "Б"- вул. Торговиця 7В (міжміський автовокзал)
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
Передзвоніть мені

Імплантація

Імплантація зубів – це комплекс хірургічних, ортопедичних маніпуляцій, спрямованих на заміщення відсутнього зуба його аналогом – імплантатом. При цьому сусідні зуби не обпиливаются під ортопедичні конструкції, залишаючись цілими. Ось чому ця процедура так затребувана, популярна на стоматологічному ринку.

  Імплантат – це аналог кореня зуба, який зроблений зі сплаву металів, де у відсотковому співвідношенні переважає титан. Найголовнішою вимогою до таких елементів є біосумісність з живими тканинами, зокрема з кістковою тканиною. Різні виробники додають свої «фірмові» особливості кожного імплантату.

  Наприклад, різні насічки або хімічний спосіб обробки поверхні для кращої первинної стабілізації і подальшого приживлення, крім цього кожен виробник може похвалитися своїм власним унікальним розміром або формою. При цьому багато хто з них дають довічну гарантію на свої імплантати.               

 Які переваги установки імплантатів у «Dsdentistry»?

1 Фахівці «Ds dentistry» працюють зі всесвітньо відомими фірмами-виробниками імплантатів, які сертифіковані в Україні;

2 Є фірми що дають довічну гарантію на імплантати;

3 Наші лікарі мають досвід роботи в області імплантації та хірургічної стоматології, регулярно відвідують міжнародні конференції, майстер-класи, отримуючи нові та вдосконалюючи існуючі навички;            

Система імплантів "Bauers" імпоанти Українського виробника м.Дніпро. Завод побудовано за Швейцарською технологією  що і дає хороші результати.  Співвідношенні ціни і якості в даному сегмені найкраща!    

 Система імплантатів виробництва Франції. Інноваційна система дентальних імплантатів "GLOBAL D" відповідає  світовим стандартам. Найкращий вибір Європейських імплантів в категорії ціга/якість.

 Система імплантатів виробництва Швейцарії ,THOMMEN. Одні із VIP сегмента. Довічна гарантія від виробника. Завдяки особливому покриттю мають самий високий відсоток приживлюваності. 

  

 Етапи встановлення систем імплантатів

1. Підготовчий етап - починається з огляду порожнини рота і консультації лікаря. Складання плану лікування. Направлення на Томографію 3D і її оцінка.              

2. Установка імплантату - проводиться установка самого імплантату в кісткову тканину, накладення швів на рану. Хірург-імплантолог дає подальші рекомендації пацієнту. Консультативне ведення протягом всього постоперационного періоду. Зняття швів через кілька днів.

3. Формування ясенного краю - після приживлення імплантату з тілом щелепи (від 3 до 6 місяців) хірург-імплантолог встановлює формувач ясен (В деяких випадках яснеформувач встановлюється на 2 етапі).

4. Лікар ортопед знімає відбиток і передає в лабораторію де виготовляється коронкова частина.

5. Встановлення коронки - витягується формувач ясен. Постановка абатмента (служить для встановлення коронки). Встановлення коронки з обраного матеріалу.

6. Післяопераційний супровід - контрольний візит до лікаря. Рекомендації по догляду та гігієни порожнини рота. Індивідуальний підбір засобів гігієни. Регулярні огляди у стоматології «DSdentistry» і процедура комплексної професійної чистки зубів 1 раз в 3-6 місяців.

 

  У яких випадках необхідна імплантація зубів ?

 

 Імплантація зубів необхідна у разі заміщення відсутніх зубів, особливо це актуально, якщо сусідні зуби абсолютно здорові і обробляти їх під коронки небажано.

  Імплантати використовуються для:

 Заміщення одиночних дефектів зубного ряду

 Як опора для мостоподібного протеза при відсутності більше двох зубів

 Як опора для повних протезів при повній відсутності зубів

 

 Процес імплантації в різних випадках може відрізнятися. Це залежить від вихідної ситуації в порожнині рота, об'єму кісткової тканини, наявності супутніх захворювань. Саме тому імплантація може бути:

 Одноетапної з негайним навантаженням. Після такої імплантації Ви підете з коронкою. Можливість проведення негайного навантаження залежить від стабільності імпланту.

 Двоетапної. Встановлений імплантат ушивається наглухо або ставиться яснеформувач, після його приживлення (через 3-6 місяців) можливий другий етап імплантації – формування ясенного ложа під майбутню коронку з наступним протезуванням. Крім одиночних коронок на імплантатах широко практикується повне і умовно-знімне протезування.

 

 Незважаючи на всі свої плюси, ця хірургічна маніпуляція має велику кількість протипоказань, основними з яких є:

 цукровий діабет;

 захворювання крові та кровотворних органів;

 онкологічні захворювання;

 ураження кісткової тканини з осередками у верхній/нижній щелепі;

 гнійно-запальні захворювання з локалізацією в щелепно-лицьовій області;

 інфекційні захворювання в гострій формі.

 

 Обов'язковим обстеженням перед плануванням операції є комп'ютерна томографія (КТ) сегмента або всієї щелепи, за допомогою якої доктор визначає чи достатньо наявної кісткової тканини, а також розмір, форму імплантату.

 Що ще необхідно знати про імплантації зубів ?

 

 Після операції імплантації лікар призначить Вам медикаменти, підбере засоби особистої гігієни. Кілька днів після операції зберігається біль, можлива поява набряку, гематоми (синці), що є нормальною реакцією організму на хірургічне втручання.

 

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (097)7203367 (DS Kids).
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x