Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
вул. Крушельницької С., 18
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
(0352) 42-11-71
Передзвоніть мені

Дитячий стоматологічний центр

Дитячий стоматологічний центр «DS KIDS»

 

Дитячий стоматологічний центр  займає окреме місце в стоматологічній клініці.  Орієнтованість виключно на лікування дітей, робить робить її унікальною в нашому місті. В студії є дитячий куточок, лікування проводить спеціально підготовлений ппрсонал. Можливість лікування дітей у вісні і лікування всіх зубів в один прийом це те чого так довго чекали багато батьків. 

Зуби формуються у дитини ще в утробі матері, однак починають прорізуватися тільки з 6 місяця життя. Саме з появою першого зуба бажано вперше сходити до лікаря, який має хороші відгуки і спеціалізується на дитячій стоматології, оскільки піклуватися про стан здоров'я зубів необхідно з раннього віку.

Дитячий стоматолог Тернопіль

 

Важливим моментом формування і прищеплення дитині стоматологічної культури є відвідування лікаря-стоматолога кожні 3 місяці. Дитина повинна звикати до лікаря, а також до стін клініки. Під час огляду не виникають больові відчуття, а значить кожен раз під час прийому дитина не буде відчувати панічного страху перед походом до стоматолога.

  

 Починаючи з 7 років слід звернути особливу увагу на профілактику захворювань постійних зубів у дітей. Оскільки в цей період існує можливість запобігти багато захворювань порожнини рота. Наприклад, можна запобігти таке захворювання, як карієс (як молочних, так і постійних), провівши процедуру герметизації фісур. Дана стоматологічна маніпуляція є абсолютно безболісною, тому проводиться без знеболювання і застосування бормашини, яку так бояться діти. Популярним засобом запобігання карієсу є процедура глибокого фторування. Під час проведення маніпуляції зубна емаль збагачується фтором, який перешкоджає утворенню карієсогенної флори. Також період, починаючи з 7 років, є сприятливим для проведення ортодонтичного лікування – виправлення прикусу і вирівнювання зубного ряду. В цей час необхідно активно привчати до культури догляду за зубами та порожниною рота. Тут можуть допомогти яскраві зубні щітки, спеціальні пасти. Крім того, фахівці в стоматології «Ds dentistry» застосовують кольорові дитячі пломби, всілякі прикраси, стрази за доступними цінами. Дитина бере активну участь у процесі лікування, з цікавістю залучаючись до нього – вибирає колір пломби, малюнок для пластинки або форму прикраси на зуб.

 

Популярною в цей період стають абсолютно безболісні і дуже необхідні процедури професійної гігієни порожнини рота – зняття зубного каменю ультразвуком, полірування зубів методом Air-Flow, яка дозволяє видалити накопичився наліт на зубах, візуально відбілити зуби, запобігти багато захворювань.

 

 Багатьох батьків цікавлять ціни на лікування зубів у дітей Тернополя. Напрямок дитячої стоматології в нашій клініці є досить демократичним у плані цінової політики. Детальніше з цінами ви можете ознайомитись у нас на сайті в розділі "ціни".

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (0352)421171.
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x