Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
Відділення "А"- вул. Крушельницької С., 18; Відділення "Б"- вул. Торговиця 7В (міжміський автовокзал)
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
Передзвоніть мені

Дитячий стоматологічний центр

Дитячий стоматологічний центр «DS KIDS»

 

Дитячий стоматологічний центр  займає окреме місце в стоматологічній клініці. Орієнтованість виключно на лікування дітей, робить її унікальною в нашому місті. В центрі є дитячий куточок, лікування проводить спеціально підготовлений персонал. Можливість лікування дітей уві сні і лікування всіх зубів в один прийом- це те, чого так довго чекали багато батьків. 

Зуби формуються у дитини ще в утробі матері, однак починають прорізуватися тільки з 6 місяця життя. Саме з появою першого зуба рекомендовано вперше відвідати  лікаря-стоматолога, який має хороші відгуки і спеціалізується на дитячій стоматології, оскільки піклуватися про стан здоров'я зубів необхідно з раннього віку.

Дитячий стоматолог Тернопіль

 

Важливим моментом формування і прищеплення дитині стоматологічної культури є відвідування лікаря-стоматолога кожні 3 місяці. Дитина повинна звикати до лікаря, а також до стін клініки. Під час огляду не виникають больові відчуття, а значить кожен раз під час прийому дитина не буде відчувати панічного страху перед походом до стоматолога.

  

 Починаючи з 7 років слід звернути особливу увагу на профілактику захворювань постійних зубів у дітей. Оскільки в цей період існує можливість запобігти багато захворювань порожнини рота. Наприклад, можна запобігти таке захворювання, як карієс (як молочних, так і постійних), провівши процедуру герметизації фісур. Дана стоматологічна маніпуляція є абсолютно безболісною, тому проводиться без знеболювання і застосування бормашини, яку так бояться діти. Популярним засобом запобігання карієсу є процедура глибокого фторування. Під час проведення маніпуляції зубна емаль збагачується фтором, який перешкоджає утворенню карієсогенної флори. Також період, починаючи з 7 років, є сприятливим для проведення ортодонтичного лікування – виправлення прикусу і вирівнювання зубного ряду. В цей час необхідно активно привчати до культури догляду за зубами та порожниною рота. Тут можуть допомогти яскраві зубні щітки, спеціальні пасти. Крім того, фахівці в стоматології «DS Kids» застосовують кольорові дитячі пломби, всілякі прикраси, стрази за доступними цінами. Дитина бере активну участь у процесі лікування, з цікавістю залучаючись до нього – вибирає колір пломби, малюнок для пластинки або форму прикраси на зуб.

 

Популярною в цей період стають абсолютно безболісні і дуже необхідні процедури професійної гігієни порожнини рота – зняття зубного каменю ультразвуком, полірування зубів методом Air-Flow, яка дозволяє видалити наліт,яки накопичився на зубах, візуально відбілити зуби, запобігти багато захворювань.

 

 Багатьох батьків цікавлять ціни на лікування зубів у дітей Тернополя. Напрямок дитячої стоматології в нашій клініці є досить демократичним у плані цінової політики. Детальніше з цінами ви можете ознайомитись у нас на сайті в розділі "ціни".

 

МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ СОН

В стоматологічному центі "DS Kids" проводится лікування уві сні, за допомогою препаратів, які повністю безпечні для дітей.

Найбільша перевага медикаментозного сну, те що можна пролікувати всі зубки за один прийом, без психологічної травми для дитини.

 

 

ЯКЩО ВАША ДИТИНА НЕ ХОЧЕ ЛІКУВАТИ ЗУБКИ НА ЗВИЧАЙНОМУ ПРИЙОМІ, ВИХІД Єі ЦЕ МЕДИКАМЕНТОЗНИЙ СОН!!!

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (097)7203367 (DS Kids).
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x