Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
Відділення "А"- вул. Крушельницької С., 18; Відділення "Б"- вул. Торговиця 7В (міжміський автовокзал)
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
Передзвоніть мені

Профілактика і гігієна

Професійна гігієна порожнини рота являє собою комплексну профілактику, яку виконує стоматолог-гігієніст або  стоматолог-терапевт. Вона допомагає зберігати здоровими тканини і органи ротової порожнини, а так само застерігає від виникнення і розвитку захворювань, пов'язаних з ротовою порожниною, серед яких найпоширенішою є карієс емалі .

 

Як свідчить статистика: близько 60% людей, які ставлять перед собою мету: зробити свої зуби білими, не використовують агресивних методів відбілювання, а отримують задовільний результат від професійної гігієни порожнини рота.

 

Як вже стало зрозуміло, професійну гігієну ротової порожнини, потрібно проводити в спеціалізованих стоматологічних кабінетах і лише у професійних лікарів. Існує кілька методів реалізації професійної гігієни рота.

Механічне або ручне зняття зубного нальоту 


Зазвичай даний метод використовують у тому випадку, якщо в наявності є пародонтальні кишені, глибина яких не перевищує 3-4 мм, так званий закритий кюретаж. Так само його використовують при очищенні відкладень, утворених у верхній частині ясна.

 

Механічну процедуру чищення ротової порожнини рекомендують проводити із застосуванням анестезії та спеціальних стоматологічних гачків. Крім закритого кюретажа існує і відкритий, от тільки проводить його професійний лікар-парадонтолог разом з іншими специфічними процедурами.

Зняття зубних відкладень ультразвуком 


Дану процедуру реалізують за допомогою спеціалізованого приладу, який називається ультразвукової скейлер. Діє він у такий спосіб: за допомогою низькочастотних коливань ультразвуку йде зняття м'якого і твердого зубного нальоту, який часто називають «каменями». 
• М'які зубні відкладення утворюються із залишків їжі, які часто скупчуються по краю ясен і частково заходять під саму ясна. Під впливом виділення слини, і особливо мінеральних речовин, які в ній містяться, м'який зубний наліт переходить в стан твердого.

 

• Твердий зубний наліт чи говорячи мовою стоматологів «камені», викликає кровоточивість ясен, больові симптоми при пережовуванні їжі, дискомфорт при звичайній чищенні зубів, а так само запалення самого зуба. При відсутності своєчасного лікування камені призводять до рухливості зубів, оголення шийки зуба і утворення пародонтологічних кишень. 
При використанні ультразвукового очищення, зазвичай все відбувається поетапно: 
1. При бажанні проводиться анестезія. 
2. Лікар-гігієніст знімає зубний наліт за допомогою спеціального приладу, який носить назву ультразвукової скейлер. 
3. Потім за бажанням проводиться полірування поверхні зубів за допомогою спеціальних гумок і щіточок. Гладка поверхня зубів дасть деякий захист від утворення нальоту, так як мікроорганізми просто кажучи, будуть ковзати по поверхні зуба. 
4. Останнім штрихом є нанесення на поверхню зубів фторвмісного лаку. Він захищає зубну тканину він утворення зубного нальоту, а так само застерігає від розвитку карієсу.

 

Використання фторвмісних лаків 


Спеціальні лаки, які містять у своєму складі фтор, допоможуть зняти чутливість зубів, що з'являється після процедур чищення, у зв'язку з тривалим впливом зубного нальоту. Зазвичай розрізняють три види профілактики за допомогою фторсодержащей лаків: 
• Фторування за допомогою спеціальних капп і гелю. 
• Метод глибокого фторування лаком. 
• Метод класичного фторування лаком.

 

Використання технології AIR-FLOW 

Дана методика полягає у використанні реактивного потоку спеціального аерозолю, який містить в собі воду і абразивний речовина. За допомогою ультрадисперсної чищення добре знімається пігментний наліт, який актуальний для курців та любителів кофеїну. Після такої чистки зубна емаль відновлює свій колишній відтінок, а зуби в цілому стають світлішими на декілька відтінків.

 

Для даної методики характерне використання спеціалізованих апаратів, які працюють за принципом, називають піскоструєм. Роль піску виконує спеціальний дрібнозернистий порошок, який містить у своєму складі багато соди. Час проведення даної процедури варіюється від 20 до 30 хвилин. 
Працює дана методика очищення наступним чином: через спеціалізований наконечник апарату AIR-FLOW під досить високим тиском виходить струмінь з порошковим сумішшю. За рахунок дрібнозернистості порошку і високої швидкості подачі суміші, при зіткнення з зубною поверхнею призводить до її очищення. Завдяки водяному спрею відбувається змивання зубного нальоту і нормалізація температури зубної поверхні. Зазвичай для позитивного результату вистачає всього лише 1 сеансу.

 

Специфічна м'якість застосовуваного порошку зберігає зубну емаль від пошкоджень при процедурі ультрадисперсної чистки. Регулярне використання такого чищення ротової порожнини істотно зменшує кількість відвідувань стоматолога. 
Професійна гігієна порожнини рота допоможе зберегти ваші зуби білими і застерегти їх від розвитку більшості захворювань, але так само не слід забувати і про індивідуальну гігієну порожнини рота, яку необхідно проводити щодня.

Записатися на безкоштовну консультацію
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

На всі виниклі питання Вам відповість адміністратор клініки за тел .: (097)7203362, (097)7203367 (DS Kids).
Ми хочемо, щоб Ваша посмішка була чарівною!
Залишилися питання? Отримайте консультацію:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x