Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
вул. Крушельницької С., 18
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
(0352) 42-11-71
Передзвоніть мені
Колектив стоматологічної клініки
DS KIDS
Хірургічна стоматологія
DS KIDS
Брекет системи 3М ESPE (німеччина) за 12500
Записатися на безкоштовну консультацію
Акції
ЗНИЖКА 10% на професійну гігієнічну чистку зубів в день Вашого народження. ( акція діє на протязі 5 днів)
Нам вдалось створити клініку стоматології.. яка відповідає високим світовим стандартам .. і  водночас є доступною . В нас кожен лікар професіонал своєї справи. А новітні цифрові технології допомагають виконувати роботу на найвищому рівні.
Детальніше
Цирконієва коронка від 2000 грн.
Нам вдалось зробити ціну на цирконієві коронки на рівні металокераміки!!! ЧОМУ ВАРТО ВИБИРАТИ ЦИРКОНІЙ? Завдяки великій кількості переваг, цирконієві зубні протези почали користуватися великою популярністю серед пацієнтів. Їх вибирають тому, що:
Детальніше

Стоматологічна клініка «DS DENTISTRY» надає високо кваліфіковані стоматологічні послуги для всієї сім'ї, за доступними цінами.

У нас Ви можете пройти лікування будь-якої складності: від простого карієсу до щелепно-лицьових операцій, зробити свою посмішку білосніжною за допомогою відбілюючих систем, виправити прикус і зробити імплантацію або ж протезування зубів, а також підтримати здоров'я своїх зубів і зробити профілактичну гігієну порожнини рота.

Для самих маленьких пацієнтів працює дитячий стоматологічний центр "DS KIDS" де діткам буде цікаво і головне не страшно. В центрі працюють дитячі лікарі-стоматологи, які проводять лікування без болю і страху. А для самих боягузливих проводиться лікування у ві сні під пильним наглядом анестезіолога.

    Старинський              Назар Тарасович

(директор клініки)
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

404


Сучасні технології від світових лідерів:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x