Графік роботи:
пн. - пт.:
900 - 2000
сб.:
1000 - 1500
dsstarynskyy@yahoo.com
М.Тернопіль,
вул. Крушельницької С., 18
Подивитися на карті
DS.dentystry
(097) 720-33-62
(0352) 42-11-71
Передзвоніть мені
Колектив стоматологічної клініки
DS KIDS
Хірургічна стоматологія
DS KIDS
Брекет системи 3М ESPE (німеччина) за 12500
Записатися на безкоштовну консультацію
Акції
ЗНИЖКА 10% на професійну гігієнічну чистку зубів в день Вашого народження. ( акція діє на протязі 5 днів)
Нам вдалось створити клініку стоматології.. яка відповідає високим світовим стандартам .. і  водночас є доступною . В нас кожен лікар професіонал своєї справи. А новітні цифрові технології допомагають виконувати роботу на найвищому рівні.
Детальніше

Стоматологічна клініка «DS DENTISTRY» надає високо кваліфіковані стоматологічні послуги для всієї сім'ї, за доступними цінами.

У нас Ви можете пройти лікування будь-якої складності: від простого карієсу до щелепно-лицьових операцій, зробити свою посмішку білосніжною за допомогою відбілюючих систем, виправити прикус і зробити імплантацію або ж протезування зубів, а також підтримати здоров'я своїх зубів і зробити профілактичну гігієну порожнини рота.

Для самих маленьких пацієнтів працює дитячий стоматологічний центр "DS KIDS" де діткам буде цікаво і головне не страшно. В центрі працюють дитячі лікарі-стоматологи, які проводять лікування без болю і страху. А для самих боягузливих проводиться лікування у ві сні під пильним наглядом анестезіолога.

    Старинський              Назар Тарасович

(директор клініки)
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Персонал стоматології DS справжні професіонали своєї справи. Дуже подобається лікуваня саме тут, адже я знаю, що мої зуби і гарна посмішка в надійних руках:) Атмосфера стоматології дозволяє почувати себе наче вдома, і насолоджуватись лікуванням. Успіху вам, і хороших пацієнтів!

Мар'яна

404


Сучасні технології від світових лідерів:

Передзвоніть мені. x

Написати відгук. x

x